brovary84: (Maska)
[personal profile] brovary84

…А тоді, наче якийсь добре замаскований диригент дав потаємний знак, одночасно піднялися дві руки. Одна - співробітника залізниці пана Кейхан, про якого я тут уже неодноразово згадував, в уніформі, фуражці і зосереджено-сердитого - відправлення поїзда  затримано вже на цілих 13,5 секунд, а це ж суперекспрес - мрія всіх поїздових “отаку”, 4-й вагон має два поверхи, а колись же ж був і вагон з телевізором - там було пречудово спати під трансляції борців сумо, їх упевнені в собі фігури навівали осінній сум і небажання їсти за будь-якої пори року. Поїзд із телевізійним вагоном, до речі, офіційно вийшов на пенсію і тепер їздить собі неквапливо у прекрасній префектурі Тояма (“багата гора”, і канава тут ні до чого).

Так от, 13,5 секунд, і нарешті двері зачиняються, наступна станція Тюсьо:дзіма, перехід на гілку в напрямку Удзі - столиці зеленого чаю, хоча насправді у самому місті  на півдні Кіото його майже не збирають. Тобто головне - не ресурси, а вміння ними розпоряджатися. 13,5 секунд, і треба вже відправляти цей суперекспрес, бо за ним біжать по коліях ще десятки зелених, фіолетових і так само червоних поїздів. У таких випадках піднята рука чоловіка у формі на платформі - знак водієві і закривальнику дверей в останньому вагоні, що все добре, всі бабусі сіли в поїзд, усіх пташенят пораховано і навіть іноземці помостилися коло віконця. 13,5 секунд один раз - це не так уже й погано, але от з наступним експресом треба розібратися пошвидше. Приблизно так думала рука, піднята на платформі однєї залізниці десь у префектурі Кіото кілька днів тому.

А от що думала інша рука, яка раптом піднялася всередині вагону - дописувачу невідомо. Вона піднялася так, ніби її власник захотів зняти куртку якимось однобоким і одномоментним способом. Або він просто потягнувся. А може, то був знак для руки у фуражці на платформі, і вони спільники у справі повалення гегемонії газети Йоміурі. Хтозна.

У будь якому випадку, тут важливі не попередні три абзаци і розумування про руки з чи без їхніх власників, а, власне, дивовижна і непередавана літерами на екрані синхронність рухів. Тобто пасажир того ж вагону своїм правим оком міг побачити платформенну руку, а лівим, до того ж одночасно - внутрішньовагонну, і у нього не виникло би ніякого коґнітивного дисонансу, а якби він був суддею на Олімпіаді в Сочі  (сумнівна честь) на змаганнях із стрибків у воду, синхронних або й не дуже, то певно присудив би цій парі рук кількість балів набагато вищу, аніж навіть у китаянок, що їх виховують у найсуворіших плавальних школах з ясельного віку.

Але, на щастя, він - не суддя, а руки - не китаянки. Їх кількасекундна гармонія не може тривати вічно, більше того, вона й відома, скоріш за все, тільки цьому пасажирові, котрий так любить дивитися у вікно на рисові поля під перехрестями величезних естакад та мостів, зліва по курсу коли поїзд їде в Кіото.

Рисові поля знають: гармонія - ніщо, а вони -вічні.

Date: 2014-01-09 08:47 am (UTC)
From: [identity profile] krupskij.livejournal.com
борців сумо, їх упевнені в собі фігури навівали осінній сум і небажання їсти за будь-якої пори року.

Це поезія.
До речі, сумо - це ЄДИНИЙ спорт який я дивлюсь по ТВ. і дивитись можу годинами, не набридає.

Date: 2014-01-09 11:12 am (UTC)
From: [identity profile] brovary84.livejournal.com
Це не поезія, а життєвва правда:)
А який борець Вам найбільше подобається, якщо не секрет?

Date: 2014-01-09 01:42 pm (UTC)
From: [identity profile] krupskij.livejournal.com
нє, ну я не настіки фан шоп знати борців, я рідко дивлюсь, коли попадецця.
от недавно дивився як монгол всіх порозкидував, це у вересні бульо.
кубок імператора.

Date: 2014-01-09 03:56 pm (UTC)
From: [identity profile] brovary84.livejournal.com
Та тих монголів узагалі розвелося, ще й всі на йокодзуну мітять...Перевелися справжні японські чемпіони, як то кажуть.
У них ще дуже поетичні сценічні імена зазвичай

Date: 2014-01-09 04:04 pm (UTC)
From: [identity profile] krupskij.livejournal.com
Так, я звернув увагу на імена. Та монголи це ще таке, от кольи там болгари або грузини - це вже якось... не той. Не того.

Date: 2014-01-09 10:22 pm (UTC)
From: [identity profile] brovary84.livejournal.com
Там іще й москалі є, яких регулярно ловлять на "нетутешній траві", і молодий перспективний єгипетський мальчік, недавно показували по телевізору яка він зірка у себе вдома

Date: 2014-01-10 05:04 am (UTC)
From: [identity profile] krupskij.livejournal.com

29-летний казахстанский богатырь Казафудзан, состоящий в третьем дивизионе профессионального сумо (макусита), получил строгий выговор.В ночь со второго на третье января Суюныш Худибаев набедокурил в токийском районе развлечений Роппонги. Находясь в состоянии алкогольного опьянения, он сломал новогоднее украшение кадомацу возле одного из ресторанчиков и был задержан полицейским нарядом на месте преступления.Выдворенный из ресторанчика в четвертом часу ночи, Казафудзан пнул в отместку оказавшееся на его пути 170-сантиметровое имущество питейного заведения.
Edited Date: 2014-01-10 05:06 am (UTC)

Date: 2014-01-11 03:01 am (UTC)
From: [identity profile] brovary84.livejournal.com
Посягнув на кадомацу? Нехай зійде на нього кара синтоїстських богів

Profile

brovary84: (Default)
brovary84

December 2016

S M T W T F S
    123
45678910
111213 14 151617
18192021222324
25262728293031

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 05:32 am
Powered by Dreamwidth Studios